2019 Arnold State Qualifiers – Sydney

Men's Bodybuilding Juniors

Men's Bodybuilding Juniors

Men's Bodybuilding Juniors

  1. Nicholas Hilton
  2. Koben Moore
  3. Scott Kilby

Download Score Card

Men's Bodybuilding Novice

Men's Bodybuilding Novice

Men's Bodybuilding Novice

  1. Koben Moore
  2. Jack Mahoney
  3. Regnal Ram

Download Score Card

Men's Bodybuilding Masters

Men's Bodybuilding Masters

Men's Bodybuilding Masters

  1. Steve Nicholas
  2. Greg Bessant
  3. Peter Petretic

Download Score Card

Men's Bodybuilding U70kg

Men's Bodybuilding U70kg

Men's Bodybuilding U70kg

  1. Robert Randall
  2. Bassam Marhaba
  3. Omar Abdelhamid

Download Score Card

Men's Bodybuilding U80kg

Men's Bodybuilding U80kg

Men's Bodybuilding U80kg

  1. Khobe Sugiantara
  2. Jean Paul Perle
  3. Ben Roberts

Download Score Card

Men's Bodybuilding U90kg

Men's Bodybuilding U90kg

Men's Bodybuilding U90kg

  1. Mijail Barak
  2. Rohan Untersteiner
  3. Jack Mahoney

Download Score Card

Men's Bodybuilding U100kg

Men's Bodybuilding U100kg

Men's Bodybuilding U100kg

  1. Youssef Hammoud
  2. Dayton Arcia
  3. Matthew Lowrie

Download Score Card

Men's Bodybuilding O100kg

Men's Bodybuilding O100kg

Men's Bodybuilding O100kg

  1. Chris Kavvalos
  2. Chayse Tattershall
  3. Suliman Zakka

Download Score Card

Classic Physique First Timer

Classic Physique First Timer

Classic Physique First Timer

  1. Koben Moore
  2. Regnal Ram
  3. Emin Efica

Download Score Card

Classic Physique Novice

Classic Physique Novice

Classic Physique Novice

  1. Koben Moore
  2. Meng Xu
  3. Abolfazi Golmohammadi

Download Score Card

Classic Physique Open Class A

Classic Physique Open Class A

Classic Physique Open Class A

  1. Khobe Sugiantara
  2. Meng Xu
  3. Liam Eyre

Download Score Card

Classic Physique Open Class B

Classic Physique Open Class B

Classic Physique Open Class B

  1. Nick Jones
  2. Rohan Untersteiner
  3. Ethan Gohari

Download Score Card

Men's Physique First Timer

Men's Physique First Timer

Men's Physique First Timer

  1. Siar Gul
  2. Beezy Alavi
  3. Luke Sanderland

Download Score Card

Men's Physique Novice

Men's Physique Novice

Men's Physique Novice

  1. Ek Khammountry
  2. Beezy Alavi
  3. Luke Sanderland

Download Score Card

Men's Physique Open Class A

Men's Physique Open Class A

Men's Physique Open Class A

  1. Fabian Trujiilo
  2. Ek Khammountry
  3. Beezy Alavi

Download Score Card

Men's Physique Open Class B

Men's Physique Open Class B

Men's Physique Open Class B

  1. Mohammad Khamisabadi
  2. Siar Gul
  3. Jordan Best

Download Score Card

Figure Novice

Figure Novice

Figure Novice

  1. Ruwinie Senaratne
  2. Rosemary Bryne

Download Score Card

Figure Masters

Figure Masters

Figure Masters

  1. Maria Rigatos
  2. Deb Morgan

Download Score Card

Figure Open

Figure Open

Figure Open

  1. Rose Black
  2. Maria Andriano
  3. Ruwinie Senaratne

Download Score Card

Women's Physique Division

Women's Physique Division

Women's Physique Division

  1. Tanja Ploy

Download Score Card

Bikini First Timer

Bikini First Timer

Bikini First Timer

  1. Katie Stones
  2. Alyssa Herning
  3. Melissa Helou

Download Score Card

Bikini Juniors

Bikini Juniors

Bikini Juniors

  1. Alyssa Herning
  2. Lorena Araujo
  3. Bronte McIntyre

Download Score Card

Bikini Masters

Bikini Masters

Bikini Masters

  1. Marisa Ceyerina
  2. Kacie Graving
  3. Alexandra Xavier

Download Score Card

Bikini Novice

Bikini Novice

Bikini Novice

  1. Beth Weidner
  2. Melissa Helou
  3. Teeghan Worland

Download Score Card

Bikini Open

Bikini Open

Bikini Open

  1. Beth Weidner
  2. Katie Stones
  3. Bridgette Ballico

Download Score Card