2020 SA Arnold Qualifier Results

Bodybuilding Masters

Bodybuilding Masters

Bodybuilding Masters

1st. Pat Briggs
Download Score Card

Bodybuilding Novice

Bodybuilding Novice

Bodybuilding Novice

1st. Stanislav Turek

2nd. Andrew Potaczek

3rd. Travis Cameron

Download Score Card

Bodybuilding U/85kg

Bodybuilding U/85kg

Bodybuilding U/85kg

1st. Pat Briggs

2nd. Dexter Baron

Download Score Card

Bodybuilding O/85kg

Bodybuilding O/85kg

Bodybuilding O/85kg

1st. Stanislav Turek

2nd. Dominic Mitolo

3rd. Steven Gaertner

Download Score Card

Classic Physique First-Timers

Classic Physique First-Timers

Classic Physique First-Timers

1st. Mathew Clayton

2nd. Sam Mason

3rd. Sam Cuchor

Download Score Card

Classic Physique Masters

Classic Physique Masters

Classic Physique Masters

1st. Pat Briggs

Download Score Card

Classic Physique Novice

Classic Physique Novice

Classic Physique Novice

1st. Vinicus Paes

2nd. Sam Mason

3rd. Dexter Baron

Download Score Card

Classic Physique Open

Classic Physique Open

Classic Physique Open

1st. Mahdi Farshidinasab

2nd. Mathew Clayton

3rd. Sam Mason

Download Score Card

Men's Physique First-Timers

Men's Physique First-Timers

Men's Physique First-Timers

1st. Lazrus Agu

2nd. Jaime Montoya

3rd. Daniel O’Connor

Download Score Card

Men's Physique Masters

Men's Physique Masters

Men's Physique Masters

1st. Lindsay Bassani

2nd. Peter Elphick

Download Score Card

Men's Physique Novice

Men's Physique  Novice

Men's Physique Novice

1st. Kyle Giniotis

2nd. Sam Barbara

3rd. Lazarus Agu

Download Score Card

Men's Physique Open

Men's Physique Open

Men's Physique Open

1st. Kyle Giniotis

2nd. Quan Nguyen

3rd. Sam Barbara

Download Score Card

Figure Novice

Figure Novice

Figure Novice

1st. Stephanie Fraser

2nd. Hayley Whatman

Download Score Card

Figure Open

Figure Open

Figure Open

1st. Stephanie Fraser

2nd. Hayley Whatman

3rd. Amelia Burghardt

Download Score Card

Women's Physique

Women's Physique

Women's Physique

1st. Megan Knight

Download Score Card

Wellness First-Timers

Wellness First-Timers

Wellness First-Timers

1st. Penny Ward

2nd. Tabitha Marie

Download Score Card

Wellness Open

Wellness Open

Wellness Open

1st. Penny Ward

Download Score Card

Bikini First-Timers

Bikini First-Timers

Bikini First-Timers

1st. Shell Skelton

2nd. Sophie Holtham

3rd. Ysobel Patch

Download Score Card

Bikini Juniors

Bikini Juniors

Bikini Juniors

1st. Charlotte Murray

Download Score Card

Bikini Masters

Bikini Masters

Bikini Masters

1st. Alexia Vassilopoulos

2nd. Jessie McCallum

3rd. Kelly Patch

Download Score Card

Bikini Novice

Bikini Novice

Bikini Novice

1st. Jessica Round

2nd. Shell Skelton

3rd. Sophie Holtham

Download Score Card

Bikini Open

Bikini Open

Bikini Open

1st. Ebony Alford

2nd. Jessica Round

3rd. Shell Skelton

Download Score Card